Úvodní stránka > Detail zboží >

Detail zboží

HLADÍK - bylinná čajová směs na žaludek 50 g

HLADÍK - bylinná čajová směs na žaludek 50 g
Tento produkt je vhodný na příznaky:Žaludek, Helikobakter, Zažívání
Výrobce:Jarilo
Balení:50 g
Dostupnost:skladem
Záruka:1 rok
Kód:8591111011693
Cena:68,-
Koupit


Popis:

Bylinná čajová směs pro vyvážení činnosti žaludku. Zejména je vhodná
při zánětech žaludku a helikobakteru.

Účinky: Andělika posiluje nervovou soustavu, čistí krev, zlepšuje trávení, působí proti nadýmání, doporučuje se při revmatismu a poruchách menstruace, prospívá migréně. Mochna husí uvolňuje křeče, prospívá při dlouhotrvající a bolestivé menstruaci, při kolikových bolestech žaludku a střev i při záchvatech způsobených žlučníkovými nebo ledvinovými kamínky. Jitrocel pomáhá při žaludečním a střevním kataru, léčí zkažený žaludek. Uplatňuje se i při jaterních a žlučníkových obtížích, čistí močové cesty a krev. Puškvorec podněcuje tvorbu žaludečních šťáv, odstraňuje střevní koliku a jiné potíže, zastavuje průjmy, pročišťuje celý organismus a pomáhá při každém druhu rakoviny. Patří mezi nejlepší žaludeční léky, Měsíček patří mezi nejlepší rostliny, pokud jde o prevenci rakoviny a podporu její léčby, především rakoviny žaludku, jater, tlustého střeva, dělohy, kůže a prsu. Ožanka odstraňuje nechutenství, posiluje tvorbu trávicích šťáv a vylučování žluči. Pomáhá při chronickém zánětu žaludku a tenkého střeva, při infekčních chorobách spojených s průjmy, při střevní úplavici, tiší křeče při střevních a ledvinových kolikách. Třapatka významně podporuje činnost bílých krvinek, které považujeme za jakousi „policii“ v organismu. Tím pomáhá zabíjet choroboplodné zárodky a zvyšuje odolnost organismu před nemocemi. Dále pomáhá při chronických zánětech kloubů, léčí žaludeční vředy, prostatu, močové cesty, zánět horních dýchacích cest, sennou rýmu, i tak obávanou rakovinu, zvlášť žaludku, jater a střev.

Příprava nálevu:  Jedna rovná polévková lžíce se přelije 250 ml vroucí vody. Ponechejte 15 minut louhovat a pak sceďte.

Dávkování: Pít 2-3x denně 15 minut před jídlem.


Další doporučení:
Recept proti žaludečním bakteriím. Nejlepším a nejúčinnějším lékem na bakterie v žaludku jsou fíky v olivovém oleji. Fíky nakrájejte na čtvrtky a vložte je do skleněné nádoby. Pak je zalijte panenským, za studena lisovaným olivovým olejem a nádobu uzavřete. Nálev nechte odstát 40 dní. Následně každé
ráno konzumujte na prázdný žaludek jeden kousek fíku. K tomu si dejte také jednu čajovou lžičku olivového oleje, ve kterém byly fíky naloženy.

Složení: Andělika kořen, Mochna husí nať, Jitrocel list, Puškvorec kořen, Měsíček květ, Ožanka nať, Třapatka (Echinacea) kořen.


Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C.

Všeobecná upozornění:  Čaj je nevhodný pro těhotné a kojící ženy a osoby trpící vysokým krevním tlakem.


Doporučené položky