Úvodní stránka > PŘÍRODNÍ KOSMETIKA / Parfémy a vonné oleje / Drahokamové oleje / >

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA / Parfémy a vonné oleje / Drahokamové oleje /

Zobrazení: zobrazení na řádcích bez obrázků zobrazení na řádcích s obrázky zobrazení v blocích vedle sebe   Položek: Řadit:
Zobrazeno 9 položek na 1 stránce.

ObrázekPopis
Brána Srdce 30 mlBrána Srdce 30 ml
Jedná se o unikátní energetický olej určený k harmonizaci čtvrté čakry. "Vůně růže rozpouští i srdce z kamene. Všechna lidská srdce jednou rozkvetou. Je to náš úděl a cesta lidských duší, kterou nelze minout. Je to naše právo, jít cestou svobody a štěstí, jít cestou pokory a lásky. Lásky, kterou nikdy nelze ztratit." "Člověče, jen v tichu a pokoře tvé srdce otevřeno jest lásce. Tak čisté lásce, že změní tento svět. Toť jediný úkol tvůj zde na Zemi. Být láskou s Bohem zajedno." Brána Srdce je k dostání ve 2 formách ředění: 5% směs esenciálních olejů v základových olejích..k mazání/masážím a 20% směs esenciálních olejů v jojobovém oleji..jako jemný přírodní parfém. Celou "čakrovou - drahokamovou" řadu doplnila o inspirované obrázky a texty úžasná Věra Kočka, za což jí s hlubokou úctou ze Srdce Děkujeme<3 http://www.verakocka.cz/ Stejně jako všechny ostatní "čakrové - drahokamové oleje" je k dostání ve 2 koncentracích: 5% směs esenciálních olejů v základových olejích, určená k mazání/masážím nebo 100% směs esenciálních olejů, jíž je možno použít jako přírodní parfém, do koupele, difuzéru či aromalampy.

Kód: DZ050
Balení: 30 ml
Dostupnost: na objednávku
První Brána 30 mlPrvní Brána 30 ml
Jedná se o unikátní energetický olej určený k harmonizaci první čakry. "Stojím nohama na zemi a zodpovídám za svůj život, který miluji. To se děje tady a teď naplňováním každého dne. Miluji místo, kam jsem se zrodil a jsem láskyplně vyživován matkou Zemí a Otcem Vesmírem. Světlo tak oživuje tuto hmotnou dimenzi." "Člověče, přišel jsi na tuto zem produchovnit hmotu. Nabízím Ti pevnou půdu pod nohama a výživu Matky Země. Jsem Život sám, jsem klíčem k síle a lásce Matky Země. Klíčem k hojnosti tohoto světa. Jsem duchovní probuzení ve hmotném těle." Celou "čakrovou - drahokamovou" řadu doplnila o inspirované obrázky a texty úžasná Věra Kočka, za což jí s hlubokou úctou ze Srdce Děkujeme<3 http://www.verakocka.cz/ Stejně jako všechny ostatní "čakrové - drahokamové oleje" je k dostání ve 2 koncentracích: 5% směs esenciálních olejů v základových olejích, určená k mazání/masážím nebo 100% směs esenciálních olejů, jíž je možno použít jako přírodní parfém, do koupele, difuzéru či aromalampy.

Kód: DZ051
Balení: 30 ml
Dostupnost: na objednávku
Druhá Brána 30 mlDruhá Brána 30 ml
Jedná se o unikátní energetický olej určený k harmonizaci druhé čakry. "Spojení s milovaným partnerem prožívám na všech úrovních, zažívám jednotu těla, duše i Ducha. Prožívám Jednotu s celým Božím stvořením. Jsem v proudu tvořivé a plodící síly celého projeveného vesmíru. Je to zázrak života. Bezpodmínečně přijímám všechny lidi, s kterými se ve svém životě potkávám. Vše odpuštěno, s láskou k sobě i druhým. Pouštím pradávný smutek a raduji se ze života." "Ať už se na mořské hladině odráží slunce nebo měsíc a hvězdy, já zářím, svítím, pluji do hlubin, hraji si s vodou i se světlem." Celou "čakrovou - drahokamovou" řadu doplnila o inspirované obrázky a texty úžasná Věra Kočka, za což jí s hlubokou úctou ze Srdce Děkujeme<3 http://www.verakocka.cz/ Stejně jako všechny ostatní "čakrové - drahokamové oleje" je k dostání ve 2 koncentracích: 5% směs esenciálních olejů v základových olejích, určená k mazání/masážím nebo 100% směs esenciálních olejů, jíž je možno použít jako přírodní parfém, do koupele, difuzéru či aromalampy.

Kód: DZ052
Balení: 30 ml
Dostupnost: na objednávku
Třetí Brána 30 mlTřetí Brána 30 ml
Jedná se o unikátní energetický olej určený k harmonizaci třetí čakry. "Jsem jako Slunce, dávající bez podmínek, protože v nekonečném vesmíru je všeho hojnost. Jsem jako sluneční záře či jako sluneční zvíře – lev v plné své síle a v napojení na Boží spravedlnost. Žiji svůj svobodně zvolený osud a nesu za něj plnou odpovědnost, toť mé lidské právo. Dokud mě vede láska, strach v mém životě nemá místo. Jsem ve své síle. Respektuji a jsem respektován i přijímán takový, jaký jsem." „Člověče, přicházím z nitra Slunce. Jsem ohněm tvého života. Odhalím ještě neodhalené, aby mohlo naplno zazářit tvoje hořící srdce. Přijímáš-li můj dar, vejdi.“ Celou "čakrovou - drahokamovou" řadu doplnila o inspirované obrázky a texty úžasná Věra Kočka, za což jí s hlubokou úctou ze Srdce Děkujeme<3 http://www.verakocka.cz/ Stejně jako všechny ostatní "čakrové - drahokamové oleje" je k dostání ve 2 koncentracích: 5% směs esenciálních olejů v základových olejích, určená k mazání/masážím nebo 100% směs esenciálních olejů, jíž je možno použít jako přírodní parfém, do koupele, difuzéru či aromalampy.

Kód: DZ053
Balení: 30 ml
Dostupnost: na objednávku
Čtvrtá Brána 30 mlČtvrtá Brána 30 ml
Jedná se o unikátní energetický olej určený k harmonizaci čtvrté čakry. "Ve všem co se děje, vidím projev Boha a jeho všudypřítomnou lásku. Naplno prožívám polarity světa a jejich projevy přijímám bez podmínek. Když žiji jejich sjednocení, naplňuji tak svůj osud. Splynutím protikladů zažívám Jednotu, k níž je láska klíčem. Jedině v lásce jsem v kontaktu s nekonečnou hlubinou svého bytí i s jeho zářivými výšinami." „Člověče, klíč ke skutečné svobodě a k míru tohoto světa máš ve svém vlastním srdci. Jedině tam hledej odpověď na všechny svoje otázky. Nelituj ničeho, čím jsi prošel, otevři své srdce lásce právě teď a naplň tak svůj osud.“ Celou "čakrovou - drahokamovou" řadu doplnila o inspirované obrázky a texty úžasná Věra Kočka, za což jí s hlubokou úctou ze Srdce Děkujeme<3 http://www.verakocka.cz/ Stejně jako všechny ostatní "čakrové - drahokamové oleje" je k dostání ve 2 koncentracích: 5% směs esenciálních olejů v základových olejích, určená k mazání/masážím nebo 100% směs esenciálních olejů, jíž je možno použít jako přírodní parfém, do koupele, difuzéru či aromalampy.

Kód: DZ054
Balení: 30 ml
Dostupnost: na objednávku
Pátá Brána 30 mlPátá Brána 30 ml
Jedná se o unikátní energetický olej určený k harmonizaci páté čakry. "V tichu komunikujeme se svou duší. Utichají a hynou myšlenky, které by ještě chtěly posuzovat, hodnotit, analyzovat, řešit. Při jejich zániku konečně nasloucháme. Vzpomeňme tak na svobodu lidské duše a zvuk našeho srdce uslyší všechny bytosti světa." "Člověče, tvoje srdce svým tlukotem zde na Zemi opěvuje Boha a každé hnutí mysli je s Ním skrze tvé svědomí v souladu. Žiješ-li každou myšlenkou, slovem i činem v souladu sám se sebou, se svou skutečnou podstatou, pranic už nezáleží na soudech druhých. Zní-li tvoje hrdlo s Bohem zajedno, zmizela potřeba vše stvořené soudit." Celou "čakrovou - drahokamovou" řadu doplnila o inspirované obrázky a texty úžasná Věra Kočka, za což jí s hlubokou úctou ze Srdce Děkujeme<3 http://www.verakocka.cz/ Stejně jako všechny ostatní "čakrové - drahokamové oleje" je k dostání ve 2 koncentracích: 5% směs esenciálních olejů v základových olejích, určená k mazání/masážím nebo 100% směs esenciálních olejů, jíž je možno použít jako přírodní parfém, do koupele, difuzéru či aromalampy.

Kód: DZ055
Balení: 30 ml
Dostupnost: na objednávku
Šestá Brána 30 mlŠestá Brána 30 ml
Jedná se o unikátní energetický olej určený k harmonizaci šesté čakry. "Utichá touha po osobní moci. Odchází přání cokoliv ovládat, čehokoliv dosáhnout i cokoliv na tomto světě lidskou vůlí měnit. Umírá chtění všemu porozumět, mnohé chápat. Vždyť vůle člověka i jeho moc, je jenom zdání." "Člověče, nech rozplynout svou vlastní sílu a moc v Boží vůli, beze snahy chtít vše vědět a mnohé ovládat. Užívej moudře Boží sílu v sobě, v souladu s řádem světa, s úctou, pokorou a láskou ke všemu stvořenému. Už teď i to, co neznáš, je v tobě pochopeno. Máš vše - i to, o co jsi nežádal a umíš i to, co ses nikdy neučil. Už nyní jsi od dobra i zla osvobozen." Celou "čakrovou - drahokamovou" řadu doplnila o inspirované obrázky a texty úžasná Věra Kočka, za což jí s hlubokou úctou ze Srdce Děkujeme<3 http://www.verakocka.cz/ Stejně jako všechny ostatní "čakrové - drahokamové oleje" je k dostání ve 2 koncentracích: 5% směs esenciálních olejů v základových olejích, určená k mazání/masážím nebo 100% směs esenciálních olejů, jíž je možno použít jako přírodní parfém, do koupele, difuzéru či aromalampy.

Kód: DZ056
Balení: 30 ml
Dostupnost: na objednávku
Sedmá Brána 30 mlSedmá Brána 30 ml
Jedná se o unikátní energetický olej určený k harmonizaci sedmé čakry. "Co nalezeno bylo, jest ztraceno. Co vytvořeno bylo, jest zničeno. Co pochopeno bylo, jest zapomenuto. Tak zbořena zeď mezi člověkem a Bohem. Neboť vše, co bylo kdys získáno nebo vytvořeno, myšleno nebo vysloveno, napsáno či naučeno, jen nás z Jednoty vydělovalo." "Člověče, už vzpomněls sám na sebe? Nalezl jsi klíč ke svému srdci? Teď odevzdej klíč a zapomeň na vše. Nesnaž se rozumem pochopit nesdělitelné a rukama zachytit neuchopitelné. Tvojí potravou nechť je nekonečné ticho. Nečekáš-li nic, jsi svoboden." Celou "čakrovou - drahokamovou" řadu doplnila o inspirované obrázky a texty úžasná Věra Kočka, za což jí s hlubokou úctou ze Srdce Děkujeme<3 http://www.verakocka.cz/ Stejně jako všechny ostatní "čakrové - drahokamové oleje" je k dostání ve 2 koncentracích: 5% směs esenciálních olejů v základových olejích, určená k mazání/masážím nebo 100% směs esenciálních olejů, jíž je možno použít jako přírodní parfém, do koupele, difuzéru či aromalampy.

Kód: DZ057
Balení: 30 ml
Dostupnost: na objednávku
Vyvážené čakry 30 mlVyvážené čakry 30 ml
Jedná se o unikátní energetický olej určený k harmonizaci čaker. "Hledal jsi poklad na konci duhy? Ty jsi tou duhou samotnou, ty sám jsi tím pokladem. Znáš cestu tam i zpět. Nahý a sám ses rodil na tento svět a sám jsi z něj odcházel, v klokotání životů. Srdce tvé ti bylo věrným průvodcem. Sestoupil jsi až na dno své duše a vynesl jsi barvy duhy až do nebe." "Člověče, pohleď na sebe, jak přenádherně záříš ve věčnosti! Kterak harmonicky ladí celá tvoje oktáva. Jsi duhou samotnou, co opětovným splynutím svých barev navrací se domů zpět. Za zvuku zvonů jsi dospěl až sem, ale Tvoje cesta teprve začíná." Pracuje s tématy: Sedm tvůrčích sil Sjednoceno sedm sil v Jednotu. Rozkvět sedmi drahokamů. Zní celá oktáva a tento zpěv oživené duše slyší celý svět. Jak nahoře, tak i dole. Sjednocení protipólů v Božskou jednotu. Přivedeno světlo do hmotného těla. Probuzený člověk. Oživena všechna centra, čakry. Rozkvétají, zní, vibrují. Člověk je nad časem a prostorem. S otevřeným srdcem hledám už jen jedno jediné, království nebeské. elou "čakrovou - drahokamovou" řadu doplnila o inspirované obrázky a texty úžasná Věra Kočka, za což jí s hlubokou úctou ze Srdce Děkujeme<3 http://www.verakocka.cz/ Stejně jako všechny ostatní "čakrové - drahokamové oleje" je k dostání ve 2 koncentracích: 5% směs esenciálních olejů v základových olejích, určená k mazání/masážím nebo 100% směs esenciálních olejů, jíž je možno použít jako přírodní parfém, do koupele, difuzéru či aromalampy.

Kód: DZ058
Balení: 30 ml
Dostupnost: na objednávku
Zobrazeno 9 položek na 1 stránce.