Úvodní stránka > PŘÍRODNÍ KOSMETIKA / Dle výrobců / DSM - Monplatin / Styling - úprava účesu / >

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA / Dle výrobců / DSM - Monplatin / Styling - úprava účesu /

Zobrazení: zobrazení na řádcích bez obrázků zobrazení na řádcích s obrázky zobrazení v blocích vedle sebe   Položek: Řadit:
Zobrazeny 3 položky na 1 stránce.

ObrázekPopis
Minerální gel na vlasy 500mlMinerální gel na vlasy 500ml
Kvalitní gel k formování a posílení vlasů. Přípravek chrání přirozenou strukturu vlasů. Je obohacen minerály Mrtvého moře a výtažky z rostliny jojoba, zabezpečuje vlasům ideální ochranu, dodává jim vitalitu a zdravý vzhled.

Balení: 500 ml
Dostupnost: na objednávku
Hydratační krém pro suché vlasy s rakytníkem a bambuckým máslem 400 mlHydratační krém pro suché vlasy s rakytníkem a bambuckým máslem 400 ml
Unikátní hydratační a výživný vlasový krém nasycen minerály Mrtvého moře, delikátním mlékem a medovou vůní, vitamíny, silikonovým olejem a komplexem výživných složek pomáhající vlasům být poddajné, hydratované, vitální a zářivě lesklé.

Kód: 7290011078881
Balení: 400 ml
Dostupnost: na objednávku
Hydratační krém pro vlnité a kudrnaté vlasy s mlékem a včelím medem 400 mlHydratační krém pro vlnité a kudrnaté vlasy s mlékem a včelím medem 400 ml
Unikátní hydratační a výživný vlasový krém nasycen minerály Mrtvého moře, bambuckým máslem, rakytníkovým olejem, vitamíny, silikonovým olejem a komplexem výživných složek dodávající vlasům poddajnost, hydrataci, vitalitu a zářivý lesk.

Kód: 7290011078959
Balení: 400 ml
Dostupnost: na objednávku
Zobrazeny 3 položky na 1 stránce.