Úvodní stránka > PŘÍRODNÍ KOSMETIKA / Dle výrobců / Nobilis Tilia / Těhotenství / >

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA / Dle výrobců / Nobilis Tilia / Těhotenství /

Zobrazení: zobrazení na řádcích bez obrázků zobrazení na řádcích s obrázky zobrazení v blocích vedle sebe   Položek: Řadit:
1 2 3
Zobrazeno 21 položek na 3 stránkách.

ObrázekPopis
ZKLIDŇUJÍCÍ GEL HEMOROL 50mlZKLIDŇUJÍCÍ GEL HEMOROL 50ml
Hemorol ulevuje nepříjemným pocitům na pokožce v oblasti tvorby hemoroidů, zvláčňuje pokožku a chrání ji. Extrakt z dubové kůry má adstringentní účinky, extrakty z řebříčku a jitrocele zklidňují. Olej z Tea tree je tradičně používán pro své antimikrobiální a regenerační účinky na pokožku.

Kód: N0121E
Balení: 50 ml
Dostupnost: na objednávku
GEL PRO INTIMNÍ HYGIENU FEMA 100mlGEL PRO INTIMNÍ HYGIENU FEMA 100ml
Obsažené éterické oleje jsou tradičně používané pro své antimikrobiální účinky. Jemný gel účinně ulevuje při nepříjemných pocitech a nepohodlí v oblasti intimních partií, zklidňuje podrážděnou pokožku a vnější sliznici při mykózách a svědivosti.

Kód: N0210M
Balení: 100 ml
Dostupnost: na objednávku
KAŠTANOVÝ GEL 100mlKAŠTANOVÝ GEL 100ml
Jemný kaštanový gel šetrně regeneruje pokožku zejména nohou. Kaštanový extrakt se tradičně používá při péči o pokožku se sklonem k rozšířeným žilkám, ke zlepšení elasticity a prokrvení pokožky a má zklidňující účinky. Výborně se vstřebává a je vhodný jako osvěžující prostředek při pocitu únavy a těžkých nohou.

Kód: N0214M
Balení: 100 ml
Dostupnost: na objednávku
KOUPELOVÝ OLEJ BOROVICOVÝ 200mlKOUPELOVÝ OLEJ BOROVICOVÝ 200ml
Příjemná osvěžující vůně. Směs éterických olejů s borovicovými terpeny má antimikrobiální a mírně detoxikační účinky. Terpeny napomáhají prokrvení a prohřátí pokožky. Koupelový olej zabraňuje při pravidelné hygieně nadměrnému odmaštění pokožky, chrání ji a je velmi vhodný pro pokožku se sklonem k ekzémům.

Kód: N0703I
Balení: 200 ml
Dostupnost: na objednávku
HYDROFILNÍ OLEJ FEMA 200mlHYDROFILNÍ OLEJ FEMA 200ml
Olej s Tea tree olejem nejen pro intimní hygienu, udržuje přirozené pH pokožky. Obsahuje éterické oleje antimikrobiální i oleje zklidňující pokožku. Lze ho použít i na umývání obličeje či celého těla

Kód: N0906I
Balení: 200 ml
Dostupnost: na objednávku
OBLIČEJOVÝ REGENERAČNÍ OLEJ NEUTRÁLNÍ 50mlOBLIČEJOVÝ REGENERAČNÍ OLEJ NEUTRÁLNÍ 50ml
BIO obličejový olej je špičkovým přírodním produktem pro pěstění pleti. Pleť lépe dýchá než po ošetření krémem, výborně se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Je možné jej použít jako podklad pod make-up. Neutrální olej je určen pro citlivou, suchou a nebo překrvenou pleť, pleť se ztrátou elasticity a tzv. pergamenovou pleť, kde obvykle selhává běžná kosmetika s aromaty, konzervačními látkami a emulgátory. Je rovněž vhodný k ošetření namáhané pokožky. Vedle jojobového a šípkového oleje, které pleť vyživují, omlazují a hydratují, obsahuje kompozice obličejového oleje významný podíl rostlinného skvalenu. Svými antioxidačními účinky na volné kyslíkové radikály působí proti tvorbě vrásek a zlepšuje regeneraci pokožky.

Kód: N1000E
Balení: 50 ml
Dostupnost: na objednávku
OBLIČEJOVÝ REGENERAČNÍ OLEJ MONET 50mlOBLIČEJOVÝ REGENERAČNÍ OLEJ MONET 50ml
Luxusní obličejový olej s výjimečným aroma neroli a jasmínu je smyslovým prožitkem, který se impresionističtí malíři snažili přenést na plátno pomocí zářivých barev a světelných odrazů. Stejně jako jsou Monetovy obrazy naplněné světlem, tak i regenerační olej s jeho jménem projasní vaši pleť, dodá jí hebkost a povýší zdánlivý dojem na skutečný zážitek. Důmyslná vůně oleje vytváří prostor pro vaši představivost a navozuje pocit klidu. BIO obličejový olej je špičkovým přírodním produktem pro denní i noční pěstění pleti. Pleť lépe dýchá než po ošetření krémem, výborně se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Vedle jojobového a šípkového oleje, které pleť vyživují, omlazují a hydratují, obsahuje kompozice obličejového oleje významný podíl rostlinného skvalenu. Svými antioxidačními účinky na volné kyslíkové radikály působí proti tvorbě vrásek a zlepšuje regeneraci pokožky. Hodí se pro ženy v každém věku.

Kód: N1001E
Balení: 50 ml
Dostupnost: na objednávku
TĚLOVÝ A MASÁŽNÍ OLEJ PÉČE O LEDVINY 200mlTĚLOVÝ A MASÁŽNÍ OLEJ PÉČE O LEDVINY 200ml
Lehký olej s dobrou skluzností. Mírně prohřívá a tonizuje. Vhodný i k masáži těla po porodu. Podle TČM pomáhá olej harmonizovat element Vody.

Kód: N1135I
Balení: 200 ml
Dostupnost: na objednávku
TĚLOVÝ A MASÁŽNÍ OLEJ KŘEČOVÉ ŽÍLY 200mlTĚLOVÝ A MASÁŽNÍ OLEJ KŘEČOVÉ ŽÍLY 200ml
Lehký olej s dobrou skluzností. S unikátním tamanu olejem. Slouží k péči o pokožku zejména nohou.

Kód: N1138I
Balení: 200 ml
Dostupnost: na objednávku
TĚLOVÝ A MASÁŽNÍ OLEJ PÉČE PŘI STRIÍCH 200mlTĚLOVÝ A MASÁŽNÍ OLEJ PÉČE PŘI STRIÍCH 200ml
Lehký olej s dobrou skluzností. Účinná směs éterických olejů přispívá ke zlepšení pružnosti pokožky, k prevenci vzniku strií při změnách tělesné hmotnosti (redukční dieta, těhotenství, metabolické poruchy) a jejich regeneraci. Pokud se již strie objevily, pravidelné a dlouhodobé používání tělového oleje přispívá ke zmírnění projevů. V těhotenství působí blahodárně na výživu a stav pokožky budoucí maminky.

Kód: N1140I
Balení: 200 ml
Dostupnost: na objednávku
1 2 3
Zobrazeno 21 položek na 3 stránkách.