Úvodní stránka > PŘÍRODNÍ KOSMETIKA / Parfémy a vonné oleje / Andělské oleje / >

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA / Parfémy a vonné oleje / Andělské oleje /

Zobrazení: zobrazení na řádcích bez obrázků zobrazení na řádcích s obrázky zobrazení v blocích vedle sebe   Položek: Řadit:
1 2
Zobrazeno 17 položek na 2 stránkách.

ObrázekPopis
Michael - andělský olej Ochrany 30 mlMichael - andělský olej Ochrany 30 ml
Jedná se o unikátní energetický olej. Aktivně pracuje s těmito tématy: Chuť a Vůle do života, Vnitřní síla, OCHRANA..nejen fyzického těla.. Stejně jako všechny "andělské oleje" je k dostání ve 3 formách ředění: 5% směs esenciálních olejů v základových olejích..k mazání/masážím 20% směs esenciálních olejů v jojobovém oleji..jako jemný přírodní parfém 100% směs esenciálních olejů..přírodní parfém, do koupele, difuzéru či aromalampy.

Kód: DZ072
Balení: 30 ml
Dostupnost: na objednávku
Rafael - andělský olej Léčení 30 mlRafael - andělský olej Léčení 30 ml
Jedná se o unikátní energetický olej. Aktivně pracuje s těmito tématy: Uvolnění, Harmonizace, LÉČENÍ těla i ducha.. Stejně jako všechny "andělské oleje" je k dostání ve 3 formách ředění: 5% směs esenciálních olejů v základových olejích..k mazání/masážím 20% směs esenciálních olejů v jojobovém oleji..jako jemný přírodní parfém 100% směs esenciálních olejů..přírodní parfém, do koupele, difuzéru či aromalampy.

Kód: DZ073
Balení: 30 ml
Dostupnost: na objednávku
Gabriel - andělský olej Tvoření 30 mlGabriel - andělský olej Tvoření 30 ml
Jedná se o unikátní energetický olej. Aktivně pracuje s těmito tématy: Sebeuvědomění, Síla, Vůle, Odvaha, TVOŘIVOST, Sladění..nejen citů a rozumu.. Stejně jako všechny "andělské oleje" je k dostání ve 3 formách ředění: 5% směs esenciálních olejů v základových olejích..k mazání/masážím 20% směs esenciálních olejů v jojobovém oleji..jako jemný přírodní parfém 100% směs esenciálních olejů..přírodní parfém, do koupele, difuzéru či aromalampy.

Kód: DZ074
Balení: 30 ml
Dostupnost: na objednávku
Uriel - andělský olej Odpuštění 30 mlUriel - andělský olej Odpuštění 30 ml
Jedná se o unikátní energetický olej. Aktivně pracuje s těmito tématy: Rovnováha, Vnitřní klid, ODPUŠTĚNÍ, City a Emoce, neutralizace vlivu geopatogenních zón, přináší Uvolnění..nejen v oblasti bederní a křížové.. Stejně jako všechny "andělské oleje" je k dostání ve 3 formách ředění: 5% směs esenciálních olejů v základových olejích..k mazání/masážím 20% směs esenciálních olejů v jojobovém oleji..jako jemný přírodní parfém 100% směs esenciálních olejů..přírodní parfém, do koupele, difuzéru či aromalampy.

Kód: DZ075
Balení: 30 ml
Dostupnost: na objednávku
Chamuel - andělský olej Přítomnosti 30 mlChamuel - andělský olej Přítomnosti 30 ml
Jedná se o unikátní energetický olej. Aktivně pracuje s těmito tématy: žití v PŘÍTOMNOSTI, Prožívání, Pochopení, Trpělivost, Inteligence, Paměť.. Stejně jako všechny "andělské oleje" je k dostání ve 3 formách ředění: 5% směs esenciálních olejů v základových olejích..k mazání/masážím 20% směs esenciálních olejů v jojobovém oleji..jako jemný přírodní parfém 100% směs esenciálních olejů..přírodní parfém, do koupele, difuzéru či aromalampy.

Kód: DZ076
Balení: 30 ml
Dostupnost: na objednávku
Zadkiel - andělský olej Transformace 30 mlZadkiel - andělský olej Transformace 30 ml
Jedná se o unikátní energetický olej. Aktivně pracuje s těmito tématy: Hojnost, Tolerance, Soucit, Milosrdenství,celková TRANSFORMACE..nejen negativního jednání v pozitivní.. Stejně jako všechny "andělské oleje" je k dostání ve 3 formách ředění: 5% směs esenciálních olejů v základových olejích..k mazání/masážím 20% směs esenciálních olejů v jojobovém oleji..jako jemný přírodní parfém 100% směs esenciálních olejů..přírodní parfém, do koupele, difuzéru či aromalampy.

Kód: DZ077
Balení: 30 ml
Dostupnost: na objednávku
Jofiel - andělský olej Radosti 30 mlJofiel - andělský olej Radosti 30 ml
Jedná se o unikátní energetický olej. Aktivně pracuje s těmito tématy: Dětství - vnitřní Dítě, Hravost, RADOST ze života, prožití Štěstí a nadšení, Upřímnost, Osvícení, Osvobození..nejen od potřeby hodnotit.. Stejně jako všechny "andělské oleje" je k dostání ve 3 formách ředění: 5% směs esenciálních olejů v základových olejích..k mazání/masážím 20% směs esenciálních olejů v jojobovém oleji..jako jemný přírodní parfém 100% směs esenciálních olejů..přírodní parfém, do koupele, difuzéru či aromalampy.

Kód: DZ078
Balení: 30 ml
Dostupnost: na objednávku
Haniel - andělský olej nových Počátků 30 mlHaniel - andělský olej nových Počátků 30 ml
Jedná se o unikátní energetický olej. Aktivně pracuje s těmito tématy: NOVÝ ZAČÁTEK, Smysl života, Otevření se světu, Radost skrze Tvoření, Evoluce, Vědomí Jednoty, Potlačené emoce, Odpovědnost..nejen sám za sebe.. Stejně jako všechny "andělské oleje" je k dostání ve 3 formách ředění: 5% směs esenciálních olejů v základových olejích..k mazání/masážím 20% směs esenciálních olejů v jojobovém oleji..jako jemný přírodní parfém 100% směs esenciálních olejů..přírodní parfém, do koupele, difuzéru či aromalampy

Kód: DZ079
Balení: 30 ml
Dostupnost: na objednávku
Metatron - andělský olej Vědění 30 mlMetatron - andělský olej Vědění 30 ml
Jedná se o unikátní energetický olej. Aktivně pracuje s těmito tématy: VĚDĚNÍ, Přijímání, Pravda, Uzdravení skrze Poznání, Pokora a Odpovědnost, objevení skrytých potenciálů.. Stejně jako všechny "andělské oleje" je k dostání ve 3 formách ředění: 5% směs esenciálních olejů v základových olejích..k mazání/masážím 20% směs esenciálních olejů v jojobovém oleji..jako jemný přírodní parfém 100% směs esenciálních olejů..přírodní parfém, do koupele, difuzéru či aromalampy.

Kód: DZ080
Balení: 30 ml
Dostupnost: na objednávku
Sandalfon - andělský olej Souznění 30 mlSandalfon - andělský olej Souznění 30 ml
Jedná se o unikátní energetický olej. Aktivně pracuje s těmito tématy: Jednota, SOUZNĚNÍ, Harmonie, léčení Srdce, Odpuštění, Odevzdání se, Partnerství, Láska, Splynutí, Blaženost.. Stejně jako všechny "andělské oleje" je k dostání ve 3 formách ředění: 5% směs esenciálních olejů v základových olejích..k mazání/masážím 20% směs esenciálních olejů v jojobovém oleji..jako jemný přírodní parfém 100% směs esenciálních olejů..přírodní parfém, do koupele, difuzéru či aromalampy.

Kód: DZ081
Balení: 30 ml
Dostupnost: na objednávku
1 2
Zobrazeno 17 položek na 2 stránkách.