Úvodní stránka > Detail zboží >

Detail zboží

Ostropestřecová směs 200 ml - JK (Dědek kořenář)

Ostropestřecová směs 200 ml - JK (Dědek kořenář)
Tento produkt je vhodný na příznaky:Játra, Alergie, Ekzém
Výrobce:NOVY s.r.o.
Balení:200 ml
Dostupnost:skladem
Záruka:-
Kód:JKPopis:

Podpůrný vliv bylin se využívá při jaterních, žlučníkových, slinivkových a slezinových potížích, při ekzémech, poruchách pigmentace, alergiích, mozkových a duševních chorobách, otravách i lékových... Játra, alergie, ekzémy, stres, intoxikace, únava, rakovina, chemoterapie, ozařování, antioxidant, podpora imunity, pigmentové skvrny.

Popis:

Ostropestřecová směs JK+ *Debordel*

Doplněk stravy

Doporučené dávkování:
Užívá se 1-2 lžičky do 1-1,5 dcl vody 2-3×D po jídlech.

Složení:
Etanol, voda, bylinný extrakt z ostropestřce, pampelišky, kopřivy, macešky, čekanky, benediktu, lopuchu.

Povolená výživová a zdravotní tvrzení dle nařízení EU:

Ostropestřec Normální činnost jater, obranyschopnosti, pročištění. Antioxidant.
Pampeliška Normální činnost jater, metabolismus sacharidů.
Kopřiva Normální činnost kardiovaskulárního systému, imunity, hojení ran.
Lopuch větší Normální funkce imunity a pokožky.
Benedikt Normální trávení.
Maceška violka Normální stav krve.
Čekanka Normální činnost jater, srdce a cév, stav kostí a kloubů a střevního traktu.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék a nemá schválené léčivé účinky. Není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

__________________________________________________________________________________

Účinky použitých bylin dle Dědka kořenáře:

ostropestřec, pampeliška, kopřiva, violka trojbarevná nebo rolní, čekanka, benedikt, lopuch

Ostropestřec je hlavní podpůrná kytka pro nemoci jater, jejich funkci a detoxikaci. V tom mu pomáhají všechny ostatní přítomné bylinky. U ostropestřece a pampelišky se uvádí protirakovinový a protistárnoucí vliv. V kombinaci s violkou, kopřivou a lopuchem podle některých bylinkářů snižuje citlivost i na ozáření, uran, CT nebo rentgen. Ostatní byliny svými jemnými hořčinami mírně stimulují tvorbu a odtok žluči a slinivkového sekretu. Celkově se všechny bylinky podílejí na vyloučení všech jedovatých látek v těle játry, jejichž hromadění se jinak projevuje obvykle na pokožce jako znaky předčasného stárnutí, atrofie, poruchy pigmentace, vaky pod očima, ekzémy, kožní degenerace, deponování vody v těle bílkovinami aj. Také podporují vylučování odpadních látek zanesených ve vazivech vrzajících kloubů, křehkých kostech, blokádách kolem páteře s následným uskřinutím nervů.

Shrnutí: Dynamický detox játry, vystavení se záření, intoxikace a otravy. Déledobé žlučopotíže.

--------------------

Upozornění:

Tento přípravek je doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

Veškeré informace nejsou zamýšleny jako výživová či zdravotní tvrzení dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, ani jako lékařská doporučení. V případě konkrétních zdravotních problémů se vždy obracejte na svého lékaře. 

Historické informace z webu Dědka kořenáře:

OSTROPESTŘECOVÁ směs JK (jaterní)

Játra, alergie, ekzémy, stres, intoxikace, únava, rakovina, chemoterapie, ozařování

Čaj JK jsem si vyrobil pro podporu činnosti svých jater a připravuji si ho pro zpomalení stárnutí 2-3×D ½-2 lžičky (většinou od oka) do 1-6 dcl vody či čaje (dokonce i do čaje s mlékem nebo do kafe). Piji ho obvykle při nebo po každém jídle, aby se natráveninou zpomalilo vstřebávání JK a prodloužil se tak čas jeho působení na játra.
Veškerá krev ze zažívání teče nejdříve do jater, která se musejí porvat nejen s tím, co je v krvi obsaženo jako zplodiny látkové výměny, ale i se vším, co se v trávení vstřebalo. Všechno je potřeba rozložit na zpracovatelné prvosoučásti pomocí enzymů, nepotřebné zbytky pak zlikvidovat oxidací nebo vyloučit do žluče a potřebné složky nabídnout organizmu k dalšímu využití nebo k uskladnění.
Ostropestřecový olej OO a zvláště Ostropestřecová kaše OO-KH (viz Bylinné oleje) mají na játra dlouhodobější účinek než JK, ale s menším antioxidačním efektem. Proto se s krátkodoběji působícím JK výborně doplňují.

Proti rakovinně:
Naši vědci dle zpráv v médiích zjistili, že účinné složky ostropestřece také významně omezují prorůstání cév do nádorů, mají tedy devitalizační efekt. JK proto doporučuji pít preventivně proti rakovině (a užívat Ostropestřecový olej OO či Ostropestřecovou kaši OO-KH).

Detoxikace je, že když:
Každá buňka potřebuje kyslík, živiny a detoxikaci. Kyslík a živiny přeskočím. Buňka svoje zplodiny metabolizmu vyplavuje do svého okolí a z tělních tekutin se dostávají do krve a odtud do jater. A kdyby je játra nezdetoxikovala, nefungovalo by nám tělo, jsouc metabolity přiotráveno. To se projeví přirozenou únavou, která bývá doprovázena vznětlivostí, trudnomyslností, malátností, celkovou nechutí k čemukoliv, neúspěšným myšlením, sebenevírou a tak nějak vůbec pocitem, že je všechno v pr...totam.

Ostropestřec má svým publikovaným příznivým vlivem důležité uplatnění při jaterních, žlučníkových, slinivkových a slezinových potížích, při poruchách pigmentace, ekzémech a alergiích, při mozkových a duševních chorobách, při otravách, i lékových, při celkové únavě a apatii, v rekonvalescenci po nemocích, při chemoterapii i ozařování, při celkových intoxikacích z mikrobiální i vlastní produkce (například zplodiny atrofujících tkání dlouhodobě ležícího člověka, zvláště po mozkové příhodě nebo v bezvědomí z jakéhokoliv důvodu), které jsouce játry nezdetoxikovány mnohdy končí až smrtí (typická je žlutošedá pergamenová kůže) atd. Také má příznivý vliv na snižování zanášení vaziv metabolity a nenápadné prodloužení životnosti kloubů, chrupavek a pohybového aparátu celkově, při poruchách krvetvorby, tvrdnutí či tučnění jater, pro údržbu celkové fyzické i psychické odolnosti, podporu imunity, eliminaci zplodin stresového metabolizmu a starostí, pro snižování množství alkoholu (překvapivé, že?) i jiných jedů nebo léků v krvi.

Jaterní čtyřka:
Kombinaci Ostropestřecové směsi JK, Ostropestřecové kaše OO-KH, pylu a koenzymu Q10 jsem pro její vynikající efekt na játra nazval Jaterní čtyřka. Sám to takto obvykle užívám 3×D po jídlech. Jaterní čtyřku jsem určil pro všechna použití, kdy je potřeba maximalizovat stimulační efekt pro játra, například při chemoterapii, ozařování, žloutence, cirhóze, ascitu, únavovém syndromu, bezdůvodném hubnutí (v tomto případě Ostropestřecové kaše OO-KH nejméně 3 polévkové lžíce denně).

Proč nám střevní kvasinky i JK dodávají alkohol:
JK obsahuje z mých čajů nejvíce alkoholu, který se v obvyklé porci chová jako dokonalý antioxidant tím, že eliminuje volné kyslíkové radikály jak při oxidaci za běžných podmínek, tak při radioionizaci tvrdými zářeními, rentgenem, kosmickým zářením, ale i disociačním zářením vysílaček, mobilů, TV signálu, mikrovln a venkovního UV záření (O2 = jedno O do normální reakce + druhé přebytečné O do lihu.).
Alkohol v játrech umožňuje i přenos nezpracovatelných aromatických uhlovodíků a jedů do žluče, v tom je nenahraditelný, jen ho nesmí být zase moc (nebo pořád moc (nebo jenom někdy trochu moc)). Je-li ho moc, potom játra detoxikují přednostně ten, právě proto, že se oxiduje nejsnadněji, a všechno ostatní musí čekat, což naznačují například bolehlavová únava způsobená nezdetoxikovanými metabolity, či vaky pod očima přejásaných a přepitých slavičů.
Játra také k detoxikaci spotřebují mnoho kyslíku, je tedy nezbytné dýchat! Nejlépe hemžit se, aby vás tělo donutilo se zadýchat. Třeba i co hodinu. Nebo 2-10 minut dýchat Sifonem 6 (v nejtěžších případech, kdy už dýchat Sifonem je nedostačující nebo to již nelze, doporučuji alespoň přidechovat kyslík vsedě nebo vleže z generátoru (1-3 l/min i v noci) dostatečně včas, než se jedy a metabolity v těle nahromadí do nezvládnutelné hromady).

Složení:
Voda, etanol, bylinný extrakt z ostropestřece, benediktu, pampelišky, měsíčku, jitrocele, kopřivy, čekanky, borůvky, fazole, řepíku, třezalky, macešky, fenyklu, lopuchu a hluchavky.


Doporučené položky