Úvodní stránka > Detail zboží >

Detail zboží

HOPSÍK - bylinná čajová směs pro mužskou sílu 50 g

HOPSÍK - bylinná čajová směs pro mužskou sílu 50 g
Tento produkt je vhodný na příznaky:Svaly, Klouby, Krevní oběh
Výrobce:Jarilo
Balení:50 g
Dostupnost:skladem
Záruka:1 rok
Kód:8591111013031
Cena:69,-
Koupit


Popis:

Tato bylinná čajová směs s amazonskou bylinou Flor de Arena podporuje fyzickou a psychickou výkonnost muže, zvyšuje pružnost svalů díky zvýšenému prokrvení organismu. Podporuje detoxikaci organismu a metabolické procesy v těle. Zlepšuje krevní oběh. Snižuje nervové napětí.

Účinky:  Ořech oplodí silně čistí krev, čistí zahleněný žaludek a střeva. Jmelí nať změkčuje a odstraňuje vápenaté usazeniny v cévním systému, čímž předchází srdečním a mozkovým infarktům. Zároveň posiluje srdeční sval a zlepšuje krevní oběh. Kotvičník nať jako přírodní afrodisiakum, zlepšuje náladu a udržuje tělesnou a psychickou svěžest, zvyšuje potenci u mužů (pomáhá zvyšovat hladinu testosteronu až o 30%), zlepšuje mužskou plodnost, zlepšuje vidění, posiluje kosti a šlachy, zlepšuje svalovou regeneraci, tonizuje a vyživuje organismus. Maralový kořen napomáhá odstranit deprese, pocity slabosti a bolesti hlavy, zlepšuje mužskou potenci. Vhodný při dlouhodobém stresu a nadměrné psychické zátěži organismu. Saturejka nať celkově posiluje organismus. Catuaba posiluje nervovou soustavu, má afrodiziakální účinky, obsahuje hořčík. Flor de Arena zlepšuje funkci jater a ledvin, podporuje správnou funkci metabolismu a snižuje hladinu kyseliny močové v organismu. Meduňka uvolňuje křečovité stažení způsobené nervovým vypětím, uklidňuje bušení srdce, dýchací a zažívací orgány. Rozmarýn tonizuje cévy, nervovou soustavu a celkově posiluje, uklidňuje a odstraňuje nervové vyčerpání, zlepšuje krevní oběh. Sléz zlepšuje stav dýchacích orgánů a má protizánětlivé účinky.

Příprava nálevu:  Jedna rovná polévková lžíce se přelije 250 ml vroucí vody. Ponechejte 10 minut louhovat a pak sceďte.

Dávkování: V průběhu dne vypít 2-3 šálky čaje po dobu 14 dnů. Po 14-ti dnech je možno kúru opakovat.


Další doporučení:
Neužívat dlouhodobě

Složení: Ořech oplodí, Jmelí nať, Kotvičník nať, Maralový kořen - Parcha (Leuzea), Saturejka nať, Catuaba - Trichila catigua, Flor de Arena - Tiquillia Paronychoides, Meduňka nať, Rozmarýn list, Sléz květ.


Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C.

Všeobecná upozornění:  Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Čaj neužívat při zánětech ledvin.


Doporučené položky