Úvodní stránka > Detail zboží >

Detail zboží

LUPÍK - bylinná čajová směs na lupénku 50 g

LUPÍK - bylinná čajová směs na lupénku 50 g
Tento produkt je vhodný na příznaky:Lupénka, Ekzém
Výrobce:Jarilo
Balení:50 g
Dostupnost:skladem
Záruka:-
Kód:8591111010245
Cena:54,-
Koupit


Popis:

Tato bylinná čajová směs je připravena podle původní receptury bylinářky Marie Treben
Obsažené byliny mají pročisťující účinky a pomáhají odstraňovat z těla jedy. Směs je vhodná k léčbě lupénky a ekzémů. Zlepšuje stav pokožky a pleti.

Tato bylinná čajová směs je připravena podle původní receptury bylinářky Marie Treben, která se narodila v r. 1907 v Žatci tehdy v Rakousko-Uhersku. Po 1. Světové válce se staly Sudety součástí nově vzniklého Československa. V roce 1945, po skončení druhé světové války, se stala spolu s manželem Ernstem Gottfriedem Trebenem obětí vyhnání Němců z Československa. Několik let žili v uprchlických táborech, než našli útočiště v Rakousku a usadili se v roce 1951 v Grieskirchenu. Zemřela v roce 1991.

Víte že: Sudety  je v češtině označení pro ty pohraniční oblasti dnešního Česka, ve kterých od středověku až do roku 1945/46 převažovalo německé osídlení?

Účinky: Obsažené byliny mají pročisťující účinky a pomáhají odstraňovat z těla jedy. Směs je vhodná k léčbě lupénky a ekzémů. Zlepšuje stav pokožky a pleti.


Příprava nálevu: Jedna rovná polévková lžíce se přelije 250 ml vroucí vody. Ponechejte 3 minuty louhovat a pak  sceďte.

Dávkování: V průběhu dne vypít po doušcích 1,5 - 2 litry čaje.


Další doporučení: 1.) Koupel z kakostu  nebo slézu a přesličky v poměru 1:1. Na noc namočit do  studené vody 200 g bylinné směsi a druhý den aplikovat
do koupele a koupat se 20 minut. Srdce musí být nad vodou.
2.) Celková koupel z 200g slézu, který namáčíme  12 hodin v 5-litrovém kbelíku studené vody. Poté výluh zahřejeme, scedíme a vlijeme do koupele. Po koupeli
se neotíráme, ale zabalíme do županu a hodinu se potíme v posteli. Nenosíme umělé oblečení!!! Nejlépe bavlněné. Koupel působí proti svrbění pokožky. Nemoc je způsobena funkční poruchou jater, proto mimo užívání bylin je nutné dodržovat jaterní dietu.

Složení: Kopřiva nať, tužebník nať, vrbová kůra, měsíček květ, rozrazil nať,vlaštovičník nať, zemědým nať, oplodí ořechu, řebříček nať, dubová kůra.

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C.

Všeobecná upozornění: Obsah balení před každým použitím promíchejte.

 

 


Doporučené položky