Úvodní stránka > Detail zboží >

Detail zboží

Jedle - výluh z pupenů 50 ml

Jedle - výluh z pupenů 50 ml
Tento produkt je vhodný na příznaky:Kosti, Zuby, Hlasivky
Výrobce:Naděje
Balení:50 ml
Dostupnost:skladem
Záruka:-
Kód:P18Popis:

Povzbuzení obrany organismu proti mikroorganismům, podpora udržování struktury a mineralizace kostí a zubů, posilující účinek na hlasivky a plíce.

Jedle bílá

  • Latinský název: Abies alba
  • Účinně pomáhá při: Jedle představuje pediatrický lék par excellence, především při potížích s růstem a metabolismem kostí (metabolismus fosforu a vápníku). Usnadňuje rovnováhu minerálů v těle a zabraňuje demineralizaci mladého organismu díky svému stimulujícímu účinku na vázání vápníku (působí účinně při spazmofilii). Jedle působí při bolestech kloubů při růstu dospívajících, je rovněž výtečným remineralizantem, pomáhá při bolestech zad, při zánětu kostní dřeně či při osteochondritidě. V případě fraktur, které zpevňuje, usnadňuje tvorbu kostní tkáně. Doporučuje se u štíhlých jedinců s dlouhými končetinami fosforečného typu,u rachitických děti, které náhle vyrostly a nemají hlad. Významný lék na zubní kaz,
Jedle bílá Jedle bílá Jedle bílá

Botanický popis a pěstování:

Jedle je horský jehličnan, jehož výška může dosáhnout až 35 metrů.Tento stálezelený strom (znamení velké vitality) symbol svislosti věnuje veškerou svou energii k rozvoji krásně rovného válcovitého kmene, na úkor větví, které jsou pouze k tomu, aby na nich rostlo jehličí. Kmen jedle nemá strukturu ostatních stromů s více rozvětveným kmenem. Jedle má zcela vertikální, mocný vzrůst, zdola až nahoru.

Sběr a používané části:

Předmětem sběru jedle jsou čerstvé pupeny.

Způsob použití:

Nejvhodnější formou na užívání je tinktura.

Zajímavosti:


„Informace v tomto odstavci převzaty z publikací: J. Janča, J. A. Zentrich: Herbář léčivých rostlin I. – VII díl.“


Doporučené položky